Wild Serbia – WS Adventures je turistička agencija – tour operater  specijalizovana za organizaciju  avanturističkih putovanja i team building događaja širom Srbije i Balkana. Kroz dvadesetogodišnje iskustvo u avanturističkim sportovima kreirali smo i pozicionirali mnoge jednodnevne i višednevne programe zasnovane na aktivnostima u prirodi: kajaking, kanjoning, speleologija, offroad, planinarske šetnje, biciklizam… Poseban segment našeg poslovanja predstavljaju team building programi i organizacija koorporativnih događaja.

Naše avanture pokrivaju širok dijapazon aktivnosti na rekama i jezerima, u pećinama, kanjonima i na planinama.

2020. godina

Usled povećanog obima posla imamo otvorene pozicije za posao: Menadžer prodaje, Marketing menadžer.

MENADŽER PRODAJE

Opis posla:

  • Prijem upita od strane klijenata iz zemlje i inostranstva, pružanje potrebnih informacija i rešenja
  • Osmišljavanje, kreiranje i implementacija ponuda i programa jednodnevnih i višednevnih putovanja (avanturistička putovanja, team building i incentive putovanja)
  • Istraživanje tržišta
  • Komunikacija sa poslovnim saradnicima i dobavljačima putem mejla i telefona
  • Praćenje novih trendova u turizmu sa akcentom na teambuilding i incentive putovanja
  • Održavanje kontakta sa klijentima, utvrđivanje postignutih rezultata i kvaliteta pruženih usluga, osluškivanje želja, potreba i sugestija klijenata

Potrebno iskustvo, veštine i znanja:

  • Napredni nivo poznavanja engleskog jezika
  • Prethodno iskustvo u sličnim poslovima
  • Veštine u pisanju i poslovnoj komunikaciji
  • Sposobnost rada pod pritiskom i u predviđenim rokovima
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Kreativnost, energija, entuzijazam
  • Sposobnost samoinicijativnog delovanja, predlaganja novih rešenja i poboljšanja
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Power Point)
  • Razvijene komunikacione veštine ugovaranja i pregovaranja

Lokacija: Valjevo ili Beograd

Prijave (cv, fotografija) poslati na e-mail: office@wildserbia.com sa naslovom „Konkurs Menadžer prodaje“

Rok za konkurisanje: 5. Mart 2020. godine.

Napomena: Zbog potencijalnog velikog broja prijava nismo u mogućnosti da odgovorimo svim kandidatima već samo onim koji ispune navedene uslove.

MARKETING MENADŽER

Opis posla:

  • Rukovođenje celokupnim marketingom za kompaniju i aktivnostima unutar iste
  • Samostalno razvijanje i implementacija marketinške strategije u skladu sa ciljevima kompanije
  • Kreiranje kratkoročnih i dugoročnih marketinških planova
  • Kreiranje, priprema i objavljivanje marketinških materijala i kampanja u skladu sa marketinškim planovima kompanije na društvenim mrežama, u elektronskim i pisanim medijima
  • Koordiniranje marketinških kampanja sa prodajnim aktivnostima
  • Planiranje i sprovođenje promotivnih kampanja i kontrola istih
  • Upravljanje budžetom za marketing
  • Odgovornost za upravljanje brendovima kompanije i korporativnim identitetom
  • Bliska saradnja sa dizajnerima i stvaranje širokog spektra različitih marketinških materijala
  • Koordinacija i komunikacija sa članovima tima, agencijama za oglašavanje na društvenim mrežama i drugim medijima, partnerima i trećim licima
  • Praćenje i izveštavanje o efikasnosti preuzetih marketinških aktivnosti

  • Izražene analitičke sposobnosti
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Word, Excel) kao i programa za dizajniranje
  • Sposobnost samostalnog i proaktivnog delovanja, predlažući poboljšanja i rešenja

Prijave (cv, fotografija) poslati na e-mail: office@wildserbia.com sa naslovom „Konkurs Marketing menadžer“

Rok za konkurisanje: 15. Februar 2020. godine.

2019. godina

Usled povećanog obima posla imamo otvorene pozicije za posao: Rad u turističkoj agenciji u Valjevu.

Ako ste osoba sa iskustvom rada u turističkoj agenciji, hteli biste da budete deo dinamičnog tima i da upoznate svoju zemlju, pozivamo Vas da se prijavite na konkurs za rad u turističkoj agenciji WS Adventures.

Uslovi:

– Posedovanje diplome završene više ili visoke stručne spreme (društvenog smera)

– Aktivno znanje engleskog jezika

– Veštine u pisanju i poslovnoj komunikaciji

– Odlično poznavanje rada na računaru (excel, word)

– Da lice nije kažnjavano za krivična dela ili privredne prestupe

– Komunikativnost

– Sposobnost rada pod pritiskom i u okviru zadatih rokova

Posao se sastoji od:

– Rada u administraciji – ugovori, garancije putovanja, evidencije poslovnih knjiga, interni obračuni.

– Komunikacija sa eksternim saradnicima, klijentima i dobavljačima.

Prednost dajemo osobama koje:

– Imaju prethodnog iskustva u turističkoj agenciji i/ili računovodstvu.

Prijave sa CV-jem poslati na e-mail konkurs@belgradeadventure.com sa naznakom (subject-om) “Prijava za posao – Valjevo

Konkurs je otvoren do 1. Marta 2019. godine a biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

2017. godina

VODIČ SRBIJA

Turističkoj agenciji Wild Serbia Adventures iz Valjeva potrebni su:

  • licencirani vodiči sa znanjem nemačkog jezika
  • licencirani vodiči sa znanjem francuskog jezika
  • licencirani vodiči sa znanjem engleskog jezika

U toku sezone 2017. nudimo sezonski posao vodiča trek tura u Srbiji. Ture su u trajanju od 7 do 13 dana i realizuju se u periodu maj – oktobar 2017. godine. S obzirom da se programi organizuju za goste sa nemačkog/francuskog/engleskog govornog područja, neophodno je aktivno znanje nemačkog/francuskog ili engleskog jezika. Programi su namenjeni učesnicima koji su u boljoj fizičkoj kondiciji (planinske šetnje u trajanju od 5 do 8 časova dnevno).

Uslovi za kandidate:

  1. Odlično znanje nemačkog/francuskog/engleskog jezika (potrebni su vodiči za svaki od navedenih stranih jezika)
  2. Dobra fizička kondicija
  3. Ljubav prema prirodi, putovanjima i aktivnom stilu života. Sklonost ka timskom radu, iskustvo vezano za boravak u prirodi, u organizaciji manjih grupa, tolerantnost, sposobnost rešavanja problema, komunikativnost.
  4. Licenca turističkog vodiča

Prijave (cv, fotografija) poslati na e-mail:

konkurs@belgradeadventure.com

sa naslovom „Konkurs za vodiča 2017. – ___________ (strani jezik)“

Rok za konkurisanje: 5. Mart 2017.

Napomena: Zbog potencijalnog broja prijava nismo u mogućnosti da odgovorimo svim kandidatima već samo onim koji ispune navedene uslove. Nakon odabira vodiča sledi teorijska i praktična obuka.

2016. godina

Rad u turističkoj agenciji – Valjevo

  • Posedovanje diplome završene više ili visoke stručne spreme (društvenog smera)
  • Minimum 1 godina rada u turističkoj agenciji
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje zakonske regulative u turizmu
  • Da lice nije kažnjavano za krivična dela ili privredne prestupe
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Komunikativnost

Prijave (cv, fotografija) poslati na e-mail:

sa naslovom „Konkurs –  Agencija Valjevo“

Rok za konkurisanje: 5. Mart 2016.

Rukovodilac turističke agencije – Beograd

  • Minimum 3 godine rada u turističkoj delatnosti

Prijave (cv, fotografija) poslati na e-mail: konkurs@belgradeadventure.com sa naslovom „Konkurs –  Agencija Beograd“

Za više informacije nas pozovite na tel.  +381600140117

Saradnik na projektima – Srbija

  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo u pisanju projekata (Dosadašnje iskustvo u pisanju projekata, u narativnoj formi, poslati u okviru prijave)

Prijave (cv, fotografija) poslati na e-mail: konkurs@belgradeadventure.com

sa naslovom „Konkurs – Projekti“

Rok za konkurisanje: 10. Mart 2016.

Wild Serbia - WS Adventures

Serbia's top provider of outdoor adventure activities and corporate events. A popular venue for kayaking, canyoning, caving, hiking. Touroperator licence num. OTP 5/2024 Category A. MB 61669213 PIB 105480048

New / Wild Serbia at Trip Advisor

Language

WS ADVENTURES | CONTACT